خانهمحصولاتفاکسبروترانسمیتر اختلاف فشار فاکسبرو | ترانسمیتر اختلاف فشار

ترانسمیتر فشار و اختلاف فشار فاکسبرو

ترانسمیتر فشار فاکسبرو ( پرشر ترانسمیتر فاکسبرو ) از تجهیزات ابزار دقیق در کنترل پروسه های مختلف صنعتی و تولیدی ( پالایشگاه ، کارخانه و واحدهای تولید و تاسیسات ) میباشد و این ترانسمیتر ها قابلیت اندازه گیری فشار ( Pressure ) و سطح مایعات ( Level ) در مخازن را دارا میباشند و با توجه به مقادیر فشار دریافتی دارای خروجی 20 - 4 میلی آمپر بوده و تغذیه این ترانسمیتر ها 24VDC میباشد و در سری های IGP , IAP تولید شده اند.

ترانسمیتر اختلاف فشار فاکسبرو ( فلو ترانسمیتر فاکسبرو ) قابلیت اندازه گیری متغیر های گوناگون مانند فشار  ( Pressure ) , اختلاف فشار ( Differential Pressure  ) , فلو (Flow) و لول ( Level ) را دارا بوده و ولتاژ تغذیه این ترانسمیتر ها 24VDC  میباشد. ترانسمیتر اختلاف فشار فاکسبرو از قطعات مختلفی مانند سنسور , برد الکتریکی , اتصالات الکتریکی , نشاندهنده و موارد دیگر تشکیل شده است و نسبت به مقادیر دریافتی دارای خروجی 20 - 4 میلی آمپر میباشد و در سری IDP تولید شده اند.

در این قسمت شما میتوانید توضیحات و اطلاعات فنی این تجهیزات و فایل pdf انواع ترانسمیتر اختلاف فشار فاکسبرو را مشاهده و دریافت نماید. Differential Pressure Transmitter Foxboro

STOCK

Pressure Transmitter

Differential Pressure Transmitter

Temperatuer Transmitter

Flow Transmitter

Level Transmitter

PHOTO STOCK

لینک های مرتبط

ارتباط با ما

77687726 -021

77687926 -021

09122150019