خانهمحصولاتاندرس هاوزرفلو ترانسمیتر اندرس هاوزر | فلومتر مغناطیسی | فلومتر ورتکس

فلو ترانسمیتر اندرس هاوزر

فلومتر مغناطیسی : یک میدان مغناطیسی در مسیر عبور سیال و عمود بر آن قرار داده می شود. قانون ژنراتوری بیان می کند که وقتی یک هادی , میدان مغناطیسی را قطع می کند, ولتاژی در آن القا می شود که برجهت حرکت و میدان الکترو مغناطیسی عمود است. ولتاژ القا شده که با سرعت جریان متناسب است توسط دو الکترود اندازه گیری می شود. این روش فقط برای سیالات رسانا قابل استفاده است و همچنین لوله در محل اندازه گیری باید از جنس نارسانا باشد و یا رو پوش نارسانا داشته باشد. این روش هیچ سدی در راه عبور سیال ایجاد نمیکند.

فلو ترانسمیتر اندرس هاوزر ( فلومتر مغناطیسی اندرس هاوزر ) مقدار حجم سیال عبوری در واحد زمان را به صورت دقیق اندازه گیری میکند و در صنایع مختلف از جمله نفت , گاز , پتروشیمی و صنایع غذایی و دیگر صنایع  جهت اندازه گیری انواع سیالات در دماهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مگنتیک فلومتر جهت سیالاتی که دارای خورندگی هستند  نیز با توجه به نوع سنسور استفاده میشود و در سری انواع Promag تولید شده است.

فلومتر ورتکس اندرس هاوزر ( فلومتر ورتکس ) دارای عملکرد بر مبنای ایجاد مانع در مسیر سیال میباشد . وجود مانع موجب میگردد که لایه هایی از جریان ناپایدار به وجود امده و در آخر باعث ایجاد گردابه در جریان سیال میشود و با توجه به تغییرات ایجاد شده فرکانسهایی تولید شده که توسط فلومتر ورتکس اندازه گیری میشود و میزان حجم عبوری سیال را نشان میدهد و در سری Prowirl تولید شده است.

 در این قسمت شما میتوانید توضیحات و اطلاعات فنی این تجهیزات و فایل pdf انواع فلو ترانسمیتر اندرس هاوزر  را مشاهده و دریافت نماید. Magnetic Flowmeter Endress hauser , Vortex flowmeter Endress Hauser

STOCK

Pressure Transmitter

Differential Pressure Transmitter

Temperatuer Transmitter

Flow Transmitter

Level Transmitter

PHOTO STOCK

لینک های مرتبط

ارتباط با ما

77687726 -021

77687926 -021

09122150019

021-77616522